,,Diena-naktis” roletai

Platesnė informacija apie roletus ruošiama…

Stilingas pasirinkimas

 

Kai norisi neperkrauti erdvės dieninėmis ir naktinėmis užuolaidomis, šiam tikslui geriausiai tinka roletai „Diena-Naktis“. Jie yra sudaryti iš šviesesnių ir tamsesnių juostų. Atstodami dienines ir vakarines užuolaidas, roletai „Diena-Naktis” įgalina pačius įvairiausius šviesos intensyvumo lygius.

Tereikia vieno Jūsų rankos mosto ir roleto raštas keičiasi kartu transformuodamas visą Jūsų namų erdvės ir šviesos dinamiką. Roletai „Diena-Naktis“ taip pat pasižymi plačia spalvų, storių bei vaikiškų dizaino sprendimų įvairove. Kurkime gražų interjero pasaulį kartu!

Roletai „Diena-Naktis“ leidžia pasislėpti nuo saulės, tačiau patalpos visiškai neužtemdo. Tik Jūs žinote, kaip skirtingu dienos metu turi atrodyti Jūsų namai.

Norimą vaizdą visada išgausite atitinkamai reguliuodami „Diena-Naktis“ roletą.

Šis roletas sudarytas iš specialaus dvigubo audinio: du ZEBRA audinio sluoksniai leidžia kurti pritemdymo efektą, patalpą pilnai užtemdyti arba roletą pakelti ir pilnai įsileisti šviesą. Be šių pagrindinių padėčių, „Diena-Naktis“ roletai įgalina ir gausybę tarpinių šviesos režimų.

Roletai pritaikomi visų tipų durims, langams, nišoms. Galimi laisvai kabančio audinio variantai arba su kreipiančiosiomis, kurios išlaiko audinį prigludusį prie lango ir leidžia patogiai jį atidaryti. Funkcionalus mechanizmas leidžia užfiksuoti audinį pageidaujamame aukštyje.

 

Nuo 19mm. iki 36 mm.              

 

DURUVA salonuose rasite dvi dideles papkes įvairių raštų roletų. Siūlome vienspalvius, raštuotus, vaikų kambariams pritaikytus audinius. 

balta, ruda, pilka, antracitas, medžio imitacija.

  • prie plastikinio lango;
  • į nišą, lubas arba sieną;
  • ant nišos, lubų arba sienos.

„Diena-Naktis“ roletas gali būti valdomas grandinėle iš viršaus į apačią, rankenėle iš apačios į viršų arba nuotoliniu būdu, integruojant įkraunamą arba saulės baterija maitinamą variklį.

 

Anksčiau žiūrėtos prekės